SPRÁVNÝM SMĚREM.

BEZPEČNĚ K CÍLI.
S aktuálními navigačními daty naleznete vždy tu nejlepší cestu, bez dlouhého hledání a zbytečných zajížděk ušetříte nejen čas, ale také palivo.

3D zobrazení měst, satelitní snímky a dopravní upozornění RDS/TMC - v závislosti na modelu BMW, navigačním systému a výbavě vozu. Váš “digitální spolujezdec” Vám nabízí řadu informací a služeb. Ty jsou užitečné a efektivní především v kombinaci s aktualizovanými mapovými podklady.

K dispozici jsou různé verze aktualizace navigace. Informujte se, prosím, o kompatibilitě s Vaším vozem a dostupnosti v oddělení prodeje náhradních dílů a přslušenství na telefonu 241 007 212 nebo na e-mailu: nd@bmw-bychlauto.cz.

Odesláním kontaktního emailu žadatel souhlasí s tím, že jím poskytnuté údaje mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovány společností BYCHL AUTO a.s. jako správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění a nařízením EU 216/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti o volném pohybu těchto údajů k poskytování informací o dalších (připravovaných) akcích a produktech BYCHL AUTO a.s. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoli odvolán písemnou formou na sídlo správce.