BMW LIFESTYLE
2016/2018.

BUĎTE STYLOVÍ.
VÍTEJTE VE SVĚTĚ BMW LIFESTYLE.

Nová kolekce BMW Lifestyle spojuje výjimečnou stylovost, tradiční klasiku a nejnovější trendy. Pomocí kombinace různých materiálů drží nová kolekce krok s dobou. Bez ohledu na to, zda Vás zajímají zavazadla, oblečení nebo doplňky (v nabídce naleznete produkty pro ženy, muže i děti), vyznačují se všechny výrobky smyslem pro detail a poskytují optimální pohodlí a funkčnost při každodenním nošení.

S kolekcí BMW Lifestyle budete vždy vypadat skvěle. Ať už se chystáte na jarní procházku nebo na léto u moře, nová kolekce uspokojí všechny Vaše požadavky. Zaručeně. Nyní nadešel čas, abyste se nechali inspirovat nabídkou z našeho nejnovějšího katalogu.

Bližší informace získáte v oddělení náhradních dílů a příslušenství
na tel.: 241 007 212 nebo na e-mailu:lifestyle@bmw-bychlauto.cz

Zboží z aktualních kolekcí naleznete i v našem eshopu.

Odesláním kontaktního emailu žadatel souhlasí s tím, že jím poskytnuté údaje mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovány společností BYCHL AUTO a.s. jako správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění a nařízením EU 216/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti o volném pohybu těchto údajů k poskytování informací o dalších (připravovaných) akcích a produktech BYCHL AUTO a.s. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoli odvolán písemnou formou na sídlo správce.