UŠITÉ NA MÍRU VAŠEMU BMW.

BMW Originální náhradní díly a příslušenství.

Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou BMW Originálního příslušenství a zajistěte, aby byl váš vůz dokonale vybaven na všechny cesty. Můžete se těšit na inteligentní řešení v oblastech přepravy, zábavy a interiéru, stejně jako na naše nekompromisně sportovní příslušenství M Performance. Veškeré BMW Originální příslušenství je ušité na míru pro váš model BMW a navržené tak, abyste si mohli užít co nejpohodlnější a nejpříjemnější jízdu. Níže naleznete malý výběr z nabídky BMW Originálního příslušenství.

Pro nabídku kontaktujte, prosím, oddělení náhradních dílů a příslušenství na tel.: +420 241 007 214 nebo e-mailu: nd@bmw-bychlauto.cz

ORIGINÁLNÍ BMW KOMPLETNÍ SADY KOL A PNEUMATIKY.

Nejdůležitější spojení mezi vaším BMW a silnicí – s originálními kompletními sadami kol BMW a kvalitními pneumatikami budete mít jistotu, že toto spojení bude fungovat naprosto dokonale. Nejvyšší standardy kvality a rozsáhlé testování zaručují dokonalé jízdní vlastnosti.

Pro konkrétní nabídku sady nebo pneumatik na váš vůz za zvýhodněnou cenu kontaktujte, prosím, oddělení náhradních dílů a příslušenství na tel.: +420 241 007 214 nebo e-mailu: nd@bmw-bychlauto.cz

BMW PŘEPRAVNÍ SYSTÉMY.

Ať už vyrážíte na víkend nebo dovolenou, se svým BMW si s sebou můžete vzít vše, co potřebujete. S různými přepravními řešeními, jako je střešní box nebo zadní nosič kol, můžete přepravovat lyže nebo snowboard, kufry či dokonce jízdní kolo.

BMW Střešní nosič
Střešní nosič BMW s pojistkou proti krádeži splňuje nejvyšší bezpečnostní nároky. K dostání je pro řadu modelů a pro vozidla se střešními ližinami i bez nich.
BMW Střešní box

Originální střešní boxy BMW nabízí dostatek úložného prostoru pro pohodlné cestování. V  závislosti na provedení se do nich vejde až 8 párů lyží nebo 70 kg nákladu. Zavazadla lze díky oboustrannému otevírání snadno uložit a šestibodé uzamykání zajistí jejich bezpečí. Kromě neobyčejné praktičnosti box disponuje atraktivním dvoubarevným designem s logem BMW, který byl oceněn reddot award 2016. K dispozici je ve třech provedeních s kapacitou 320, 420 a 520 litrů.

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Využijte zadní systém pro přepravu jízdních kol, který se vyznačuje snadnou montáží. Držák kol se instaluje na kulovou hlavici tažného zařízení. Kromě přepravy klasických jízdních kol umožňuje také vysoké zatížení a přepravu elektrokol. Standardně lze přepravovat dvě jízdní kola. K dostání je rovněž rozšiřovací sada pro třetí kolo.

Nosič lyží a snowboardů

Nosič je vhodný až pro dva snowboardy a jeden pár lyží nebo až šest párů lyží. Upevnit lze také lyžařské hůlky. K dostání pro řadu modelů BMW. Vyžaduje střešní nosič BMW.

BMW M PERFORMANCE.

Značka BMW je ztělesněním dynamiky, inovativních technologií a desítek let zkušeností z motorsportu. Díly BMW M Performance přenášejí tyto zkušenosti ze závodních tratí na běžné silnice: Díky dodatečně instalovaným dílům pro vylepšení aerodynamiky, hnacího ústrojí, kokpitu a podvozku, můžete dodat svému BMW nekompromisní sportovní charakter.

Spokojte se jen s tím nejlepším: Celý sortiment dílů BMW M Performance je inspirován motorsportem a vyznačuje se prvotřídní funkčností a designem. Každý produkt splňuje vysoké standardy BMW a nabízí nepřekonatelnou kvalitu a životnost. Té dosahujeme kombinováním nejlepších dostupných materiálů s vysoce sofistikovanými vývojovými a výrobními postupy a důkladným testováním kvality. Abychom zajistili dokonalou souhru mezi funkcí a designem, jsou všechny díly přesně přizpůsobeny jednotlivým modelům BMW. Níže naleznete výběr dílů BMW M Performance. Máte-li zájem o další informace, obraťte se na naše oddělení náhradních dílů a příslušenství nebo poznejte úžasnou rozmanitost portfolia příslušenství BMW M Performance online v našem e-shopu.

BMW M Performance Power Kit

Sada BMW M Performance Power Kit poskytuje optimalizované zvýšení výkonu (podrobné údaje závisí na konkrétním modelu BMW). Obsahuje novou sadu dat pro zvýšení výkonu motoru. BMW sadu M Performance Power Kit důkladně otestovalo z hlediska bezpečnosti, a to včetně dlouhodobých zkoušek. Zvýšení výkonu pomocí BMW M Performance Power Kit nijak neovlivňuje záruku vozidla. K dispozici pro řadu modelů BMW.

BMW M Performance pedály/opěrka levé nohy z nerezové oceli

Opěrka pro nohu a pedály BMW M Performance z nerezové oceli jsou pečlivě zpracované, aby dokonale zvýraznily interiér. Vysoce kvalitní lesklý kov dodává čistý, supermoderní vzhled, zvýrazňuje sportovní charakter a vylepšuje vzhled prostoru pro nohy. K dostání pro řadu modelů BMW.

BMW M Performance karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek

Karbonové kryty vnějších zrcátek BMW M Performance jsou produktem pečlivé ruční výroby. Jejich na první pohled patrný supermoderní materiál je extrémně lehký a odolný. Zdůrazňuje individuálnost a exkluzivitu každého vozu. K dispozici pro řadu modelů BMW.

BMW M Performance volant II čalouněný Alcantarou s karbonovým vzorem

Alcantara je skvělý materiál pro sportovní volanty: zaručuje dokonalý grip i v extrémních jízdních situacích. Volant má uprostřed atraktivní dekor z lakovaných uhlíkových vláken. Sportovní design s ručně šitým křížovým švem ve stříbrno-šedé barvě dokonale ladí se vzhledem M Performance. K dispozici pro řadu modelů BMW.

BMW M Performance tlumič výfuku

Tlumič výfuku M Performance zlepšuje akustické vlastnosti. Všechny součásti jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Ta zaručuje dlouhou životnost a dlouhodobou odolnost vůči korozi. Pouze v kombinaci s koncovkami výfuku BMW M Performance. K dispozici pro řadu modelů BMW.

BMW M Performance dekorační lišty

Dekorační lišty M Performance vytvářejí další barevný prvek na karoserii. Zvýrazňující lišty jsou vyrobené na míru pro každý model BMW, například pro BMW řady 4 Coupé (F32), a dodávají vozu osobitý a velmi sportovní charakter. K dispozici pro řadu modelů BMW v různých designech. Váš autorizovaný dealer BMW Vám ochotně poskytne informace o designech dostupných pro Váš model.

BMW M Performance zadní světla Black Line

Nádherný estetický prvek, kombinující tmavě červenou a černou barvu. Zadní světla M Performance Black Line jsou dokonale integrovaná do zadní části a dodávají jí ještě výraznější charakter a nezaměnitelný vzhled. Jsou také dokonale přizpůsobená elektrické instalaci. Zadní světla jsou doplněna LED diodami, pokud je vozidlo vybaveno halogenovými světlomety.

BMW M Performance zadní spoiler

Zvýrazňuje sportovní vzhled Vašeho vozu. Zadní spoiler se základovým nátěrem pro nalakování nebo v exkluzivní úpravě z karbonu.

PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW DO INTERIÉRU.

Prohánět se po silnici v BMW a vychutnávat si radost z jízdy – co víc si můžete přát? Abyste získali ještě lepší kombinaci designu a funkčnosti také uvnitř vašeho BMW, podívejte se na naše rozmanité příslušenství do interiéru.

Systém Travel & Comfort

Základ systému Travel & Comfort se instaluje mezi sloupky hlavových opěrek na předních sedadlech, poskytuje pak bezpečnou základnu pro všechny součásti modulárního systému Travel & Comfort. Ramínko na šaty, skládací stolek, univerzální háček nebo držák zařízení Apple iPad či Samsung Galaxy Tab lze snadno upevnit pomocí zásuvné spojky.

All-weather podlahové rohože

Nečistoty odpuzující a voděodolné podlahové rohože chrání prostor pro nohy před nečistotami a kapalinami. Přesně odpovídají konkrétnímu modelu a díky tomu perfektně sedí. Jsou k dispozici i v provedení se zvýšeným okrajem.

Podlahová rohož do zavazadlového prostoru

Podlahová rohož do zavazadlového prostoru je vyrobena z odolného plastu a je protiskluzová. V přední části má našité kapsy na levé a pravé straně, do kterých lze uložit drobné předměty. Velmi atraktivní je ozdobné vykládání z vysoce kvalitní nerezové oceli s vyraženým logem BMW.

Taška na opěradlo sedadla

Dokonale tvarovanou tašku s různě velkými přihrádkami lze snadno připevnit na zadní část sedadla řidiče nebo předního spolujezdce. Slouží k uložení drobných předmětů. Tašku na opěradlo lze složit, takže ji lze použít také mimo vozidlo. K dispozici v různých barevných provedeních.

Úložná taška pro zadní sedadla

Upevňuje se na zadním sedadle pomocí středového bezpečnostního pásu. Můžete do ní doma zabalit vše potřebné a poskytuje praktický přídavný úložný prostor, včetně dvou vnějších držáků nápojů. Je vyrobena z vysoce odolného materiálu. K dispozici v různých barevných provedeních.

ZÁBAVNÍ ŘEŠENÍ.

Užijte si dokonalé spojení: Originální příslušenství BMW k propojení mobility a zábavy vám otevírá svět plný možností. BMW je jedním z předních výrobců automobilů na poli propojování vozidel s online službami a mobilními zařízeními koncových uživatelů. Poznejte komfort dodatečně instalovaných produktů, jako je přenosný DVD systém BMW nebo BMW Snap-in adaptér s vysoce kvalitním designem, který dokonale ladí s interiérem vašeho vozu. Díky vhodným nabídkám příslušenství si můžete systémy zábavy dále přizpůsobit tak, aby ještě více vyhovovaly vašim specifickým potřebám.

BMW Click & Drive systém

Systém BMW Click & Drive umožňuje snadné a bezpečné upevnění a nabíjení smartphonu ve vozidle. Základní držák lze připevnit k čelnímu sklu pomocí přísavných držáků a dokonale ladí s designem interiéru vašeho BMW. Díky modulárnímu připojovacímu konceptu základního držáku a různým úchytům je systém vhodný pro širokou řadu chytrých telefonů.

Přenosný DVD systém

Přenosný DVD systém je plnohodnotný mobilní zábavní systém, který nabízí řadu možností využití. Zahrnuje přenosnou obrazovku s integrovaným DVD přehrávačem, který přehrává a zobrazuje video, hudbu a obrázky z různých typů médií. K dispozici také jako sada se dvěma obrazovkami.

Snap-in adaptér

Snap-in adaptér probouzí ve voze k životu komunikační a zábavní funkce mobilního telefonu. Kromě nabíjení mobilního telefonu poskytuje snap-in adaptér také bezpečné a stabilní uchycení. Indukční připojení k externí anténě zaručuje nejlepší možný příjem signálu – i v oblastech se špatným pokrytím. K dispozici pro řadu chytrých telefonů, jako je Apple iPhoneTM nebo Android.

PRODUKTY BMW PÉČE O VŮZ.

Nablýskaný lak, neposkvrněná kůže, naleštěná karoserie. Díky prémiovým produktům BMW pro péči o vozidlo můžete poskytnout vašemu BMW zvláštní ošetření. Originální produkty BMW pro péči o vůz jsou dokonale navrženy pro vysoce kvalitní materiály vašeho vozu – pro jemnou péči a silnou ochranu. Uvnitř nebo venku, od ráfků kol po čelní sklo, tato řada příslušenství vám nabízí ideální produkt pro každý účel.

>> Stáhnout katalog

BYCHL AUTO a.s.

Vídeňská 169, 252 50 Vestec, Praha-západ

Společnost je vedená pod spisovou značkou B 19155 vedená u Městského soudu v Praze

Den zápisu: 28. 05. 2013

IČO: 01726773
DIČ: CZ01726773

Non-Stop Service Hot Line 602 253 253

Servis
Telefon: 241 007 222
E-mail: servis@bmw-bychlauto.cz

Náhradní díly
Telefon.: 241 007 214
E-mail: nd@bmw-bychlauto.cz

Otevírací doba
Po – Pá 7:00 – 18:00
So – Ne Zavřeno

Prodej ND a příslušenství
Po – Pá 8:00 – 17:00
So – Ne Zavřeno