MAXIMÁLNÍ ZAMĚŘENÍ NA VAŠI SPOKOJENOST.

Kvalita, rychlost a transparentní ceny.

Užívejte si bezstarostnou mobilitu s prvotřídními nabídkami BMW pro provádění oprav a údržby vašeho vozidla, které se vždy vyznačují poctivými a transparentními cenami. Vaše výhody jsou zcela zřejmé: špičková kvalita a rozsáhlé zkušenosti našich servisních specialistů BMW, kteří využívají inovativní dílenské technologie a BMW Originální díly, aby bylo možné zajistit špičkový stav vašeho BMW. Stačí si jen vybrat nejvhodnější servisní paket a užívat si dlouhotrvající radost z jízdy s vaším BMW.

 

 

PROHLÍDKY A ÚDRŽBA.

Ať už vaše BMW vyžaduje speciální prohlídku, opravu nebo zákonem předepsanou kontrolu vozidla – naši zkušení servisní technici BMW znají vaše vozidlo nejlépe a vždy vám nabízejí profesionální služby. Díky inovativním technologiím diagnostiky a programování napomáhá BMW Servis udržovat vaše BMW vždy ve špičkovém stavu – pro zajištění maximální radosti z jízdy.

NAŠE NABÍDKA:

TECHNICKÁ KONTROLA A MĚŘENÍ EMISÍ VÝFUKOVÝCH PLYNŮ.

Náš servis je plně vybaven pro přípravu Vašeho vozu tak, aby byl 100% připraven pro splnění podmínek technické kontroly. Jistě víte, že vaše BMW je u nás v těch nejlepších rukou. Pokud je třeba cokoli opravit proto, aby Vaše vozidlo bez problémů prošlo technickou kontrolou, čeká na Vás náš tým zkušených servisních specialistů.

Příprava a zajištění STK naším servisem.

Už to nemůže být pohodlnější. Jednoduše si domluvte termín Vaší servisní prohlídky před-STK,včetně možnosti kompletního zajištění STK. Servisní prohlídka Vašeho vozu před STK zahrnuje následující oblasti:

  • Vybavení
  • Světla
  • Bezpečnostní prvky
  • Podvozek a karosérie
  • Kola a pneumatiky
  • Motor
  • Brzdy

Rádi pro Vás vše zařídíme. Vaše BMW je u nás v těch nejlepších rukou. V případě zajištění služby STK budeme potřebovat velký a malý technický průkaz od vozidla, nezapomeňte jej vzít s sebou.

 

BEZPLATNÁ PROHLÍDKA PŘED KONCEM ZÁRUKY.

Blíží se konec zákonné záruky vašeho vozidla? Využijte možnost nechat si svůj vůz bezplatně zkontrolovat ještě před tím, než bude záruka u konce. V rámci prohlídky před koncem záruky zkontrolujeme, zda nic nebrání tomu, abyste si i nadále užívali radost z jízdy ve svém BMW.

Bezplatná prohlídka před koncem záruční doby zahrnuje následující úkony, na které se záruka vztahuje:

– Načtení paměti závad a vystavení protokolu

– Inspekce stěračů a ostřikovačů

– Kontrola světel

– Inspekce bezpečnostních pásů

– Kontrola prvků řízení: vůle řízení, úniky provozních kapalin, poškození a opotřebení

– Kontrola chladicího systému, hladiny chladicí kapaliny a nemrznoucí směsi

– Kontrola propojení a funkce brzdového systému, úniku kapalin, poškození a správné polohy

Mějte prosím na paměti, že termín prohlídky před koncem záruční doby musí být sjednaný ještě v době platné záruky. Pro objednání na bezplatnou prohlídku před koncem záruky nás kontaktujte.

AKTUALIZACE DIGITÁLNÍCH SILNIČNÍCH MAP.

Abyste se na každé silnici cítili jako doma.

Silniční síť se neustále mění, stejně jako cíle vašich cest. Ať už hledáte nejkratší trasu, nejhezčí silnice, možnosti, jak se vyhnout dopravním kolonám, parkovací místo nebo dokonce tipy na dobrou restauraci, poskytnou vám BMW Digitální silniční mapy pro BMW Navigační systémy adekvátní odpovědi. Díky těmto aktualizovaným digitálním silničním mapám vždy naleznete nejlepší trasu ke svému cíli a budete mít aktuální dopravní a turistické informace na dosah ruky! Naši technici BMW vám ochotně poradí, která verze softwaru je kompatibilní s vaším BMW Navigačním systémem.

Jak získat aktualizaci digitálních silničních map?

Kontaktujte, prosím, naše servisní techniky.

MALÉ DETAILY DĚLAJÍ OBROVSKÝ ROZDÍL.

Celkový obrázek určují detaily, které zároveň formují příjemné okamžiky. A u vašeho BMW je situace velmi podobná. Rádi se postaráme o to, že drobné vady zmizí a vaše BMW bude opět zářit stejně jako prvního dne. Ať už máte promáčklinu na karoserii nebo škrábance na laku, roztržené čalounění nebo prasklinu na čelním skle – služby BMW Kosmetické péče & oprav rychle a přesně danou věc opraví a zajistí, abyste se mohli soustředit pouze na příjemné detaily.

NAŠE NABÍDKA:

BYCHL AUTO a.s.

Vídeňská 169, 252 50 Vestec, Praha-západ

Společnost je vedená pod spisovou značkou B 19155 vedená u Městského soudu v Praze

Den zápisu: 28. 05. 2013

IČO: 01726773
DIČ: CZ01726773

Non-Stop Service Hot Line 602 253 253

Servis
Telefon: 241 007 222
E-mail: servis@bmw-bychlauto.cz

Náhradní díly
Telefon.: 241 007 214
E-mail: nd@bmw-bychlauto.cz

Otevírací doba
Po – Pá 7:00 – 18:00
So – Ne Zavřeno

Prodej ND a příslušenství
Po – Pá 8:00 – 17:00
So – Ne Zavřeno